PASLAUGOS


RENGINIŲ PLANAVIMAS, ORGANIZAVIMAS


Siūlome pagalbą stokojantiems laiko ar gyvenantiems ne Lietuvoje, o gal norintiems nukreipti savo energiją į šventę, o ne į jos planavimą ir koordinavimą. Komandoje dirba maisto tiekėjas , fotografas, stilistė/visažistė, floristė/dekoratorė, renginių organizatorė .

RENGINIAI SUAUGUSIEMS


Organizuojame renginius, asmenines šventes, pokylius, šventes įmonėms, komandos formavimo ir stiprinimo užsiėmimus kolektyvams, konferencijas, mokymus bei vasaros sąskrydžius.

RENGINIAI VAIKAMS


Jei norite nustebinti savo vaikučius ar artimuosius krikštynų, gimtadienio, mokslo metų užbaigimo, atsisveikinimo su darželiu ar šiaip kita proga ir ieškote kažko naujo, nematyto, neatsibodusio, mes galime Jums padėti! Suorganizuosime Jums šventę patalpoje ar lauke, Jūsų namuose, kavinėje, vaikų darželyje, mokykloje ar kitoje tam tinkamoje vietoje. Kupina nuotykių ir geros nuotaikos Jūsų pasirinkto personažo programa nepaliks abejingų!

KALĖDINIAI RENGINIAI


Kalėdos - pati gražiausia, laukiamiausia metų šventė ! Jos laukia visi- maži ir dideli! Tad patikėkite savo šventę mūsų komandai. Siūlome įvairias programas, personažus, kurie į Jūsų pasirinktą šventės vietą atvyks kartu su Kalėdų seneliu, atneš ne tik šventinę nuotaiką, bet ir dovanas.

Pasikvieskite Kalėdų senelį, ir dovanas Jums atneš į namus, šeimas, kolektyvus.

DEGUSTACIJOS


Degustacija- tai nauja pažintis, potyris, maloniai ir įdomiai praleistas laikas su draugais, kolegomis, trumpam sustabdytas laikas mūsų kasdieniniame bėgime. Pasinerkite į gurmaniškų skonių pasaulį ir palepinkite savo skonio receptorius!

Siūlomos degustacijos:

Sraigių ir vyno;

Sraigių ikrų ir vyno;

Vyno ir užkandėlių asorti;

Vyno ir maisto derinimas ( su karštais užkandžiais);

Šušvės midaus degustacija.

Šaltalankių produktų degustacija ( patiekalai ir gėrimai su šaltalankio produktais)

EDUKACINĖS PROGRAMOS


„Įkvėpti J. Miltinio“

– programą – degustaciją galima užsakyti įvairaus amžiaus žmonėms. Programos metu daugiau sužinosite apie garsaus režisieriaus santykį su kulinarija, degustuosite patiekalų ir desertų, kurie degustacijai ruošiami išskirtinai pagal J. Miltinio receptus. Programos trukmė iki 2 val. .Edukacinė programa vyksta Panevėžyje, Aukštaičių g. 88, Renginių erdvė ,,Vasaris”.

,,Restorano etiketas“

– lengvai adaptuojama programa tiek mažiesiems dalyviams, tiek ir suaugusiems. Programos trukmė 2 val. Programą sudaro pasakojimas apie stalo etiketą, įtraukiant žaismingų atrakcijų, užduočių. Taip pat skanaujami restorano patiekalai, desertai, geriama kava arba arbata.

"Lietuviškas skonis su smalsumo pagardais ir emocijos padažu"

Ši edukacinė programa - tai kulinarinė kelionė po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją, skanaujant tai, ką valgė ir gėrė Lietuvos valdovai, bajorai, miestiečiai ir valstiečiai. Kaip formavosi nacionalinė virtuvė ir kokius patiekalus turėtume laikyti nacionaliniais. Programa sukurta pagal Rimvydo Laužiko ( Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docento, prodekano, Muzeologijos katedros vedėjo) knygą ,,Lietuvos istorinė virtuvė". Patiekalai gaminami remiantis knygoje užrašytais receptais.


Kūrybinės dirbtuvės "Noriu Pasakos" su rašytoja Neringa Tik

Tai edukacinė programa, kurios metu ne tik klausysimės pasakų, bet ir patys jas kursime. Kiekvienas dalyvis taps pasakos herojumi! Edukacinės programos metu rašytoja pristatys savo knygeles, parodys dailininko pieštus originalius piešinius, papasakos apie knygos kelią ir parodys, kad kurti pasakas yra nepaprastai smagu!

Neringa keliauja po Lietuvą ir moko vaikus bei suaugusius kurti pasakas. Pasakos - rašytojos gyvenimas, jos padeda išlaisvinti fantaziją, moko šypsotis, atsiskleisti, bendrauti. Pasitelkdama lėles, aksesuarus ir paveikslėlius, Neringa padeda išlaisvinti fantaziją, užduodama įvairius klausimus, ji padeda įsivaizduoti kaip vėžlys kovoja su nematomu slibinu, kaip namo akys, jam sumirksėjus, keičia spalvą, ar kaip pilkas dramblys medyje pasistato namą iš šokolado... Edukacinėje programoje, kiekvienas vaikas pamėgina sekti pasaką, kartu su rašytoja. Ir patikėkite, tai nepaprastai smagu!

Užsiėmimo trukmė 45 min.

Kaina vaikui 2,50 Eur. (Grupėje ne mažiau kaip 15 vaikų). Programa tinka darželių grupėms, mokyklų klasėms, vaikų ir tėvų mišrioms grupėms.

LAUKO PRAMOGOS, ŽAIDIMAI


Pripučiamas ,, Football Dart” žaidimas jūsų gimtadieniams, renginiams, šventėms ar linksmam laiko praleidimui draugų kompanijoje. Tai puiki pramoga tiek mažiesiems, tiek suaugusiems. ,,Football Dart ”- tai dviejų populiarių žaidimų , futbolo ir smiginio miksas . Galima naudoti ir lauke, ir vidaus patalpose.

Specialūs kostiumai Sumo imtynėms , ar apvalūs žemės rieduliai (Zorbing Ball) norintiems linksmai išbandyti savo jėgas.

Linksmasis batutas su šviesos ir muzikos efektais.

ŠOKOLADO FONTANAS


Jeigu norite iš tiesų nustebinti susirinkusius į šventę žmones, galime pasiūlyti vieną skaniausių, originaliausių ir gražiausių staigmenų – šokolado fontaną! Intriguoja? Įsivaizduokite: šventiškai ar romantiškai nusiteikę, paimate vaisių vėrinį, kuriame supasi braškės, ananasai, vynuogės, o galbūt renkatės zefyrą ar gardų obuolių pyrago kąsnelį… Ir Jūsų desertas netrukus užliejamas gyvos šokolado upės srove, nuspalvinamas, pasaldinamas šokolado fontane… Argi tai neprimena siužeto iš Jūsų svajonės?

Šokolado fontanas yra elegantiška, nepamirštama bei malonumą suteikianti pramoga Jūsų šventei – ar tai būtų gimtadienis, vestuvės, krikštynos, jubiliejus ar tiesiog malonus draugų susibūrimas.